середа, 13 квітня 2011 р.

Три кроки

Пройшло більше року, як тішимося новим президентом. Мабуть усі погодяться, що рік його правління був провальним. Навіть на сході, якщо і була в нього підтримка і певний рейтинг, то і там вже багато не задоволенні, що його вибрали.

Уже декілька раз чув таку от таку історію... Зараз з Януковичем працюють класні політтехнологи. Щоб його рейтинг трохи виріс, або хоч втримався на плаву вони йому радятть вирішити такі справи:

1. Довести діло Гонгадзе до кінця, навіть якщо прийдеться потягати, а то і посадити Кучму, довести до логічного завершення в щоб це не стало.

2. Доказати, що отруєння Ющенко було не що інше як піар хід, а значить вся революція не більше певного проекту США, чи ще когось.

3. Приписати Тимошенко зраду національних інтересів.


Звучить звичайно смішновато, але можливо щось в тих чутках і є...

пʼятниця, 8 квітня 2011 р.

Тернопільська міська рада заборонила продаж алкоголю у нічний час

    8 квітня на сьомій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання депутати прийняли рішення про впорядкування продажу пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв в роздрібній торгівельній мережі міста. Тепер з 22 год. вечора до 8 год. ранку заборонено продаж пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних та алкогольних напоїв в торгівельній мережі міста, за винятком ресторанів.
    Таким чином, вважає депутат міської ради Михайло Головко, у Тернополі подолають злочинність.
-        Статистика скоєння злочинів у стані алкогольного сп’яніння останнім часом збільшилась. Також і серед неповнолітніх. І особливо багато таких випадків стається у нічний час, – розповів депутат.
-        Є звернення церковних громад, є звернення керівництва Міністерства внутрішніх справ в Тернопільській області з проханням прийняти це рішення. Це рішення знаходилося більше 30 днів на обговоренні. Воно було оприлюднене, пройшло процедуру громадських обговорень. 90% відгуків йдуть схвальні, в підтримку цього рішення. Ми врахували ті думки, які подавали тернополяни. Першочерговий варіант, який був спочатку оприлюднений, він сьогодні досить сильно змінився. На сесію вже виноситься варіант, де врахована думка тернополян, врахована думка і депутатського корпусу, і думка членів виконавчого комітету.
Таким рішенням Тернопіль продовжує практику своїх сусідів: Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, де вже ефективно діють схожі проекти.

http://politiko.ua/blogpost58491

четвер, 7 квітня 2011 р.

Звернення депутатів Збаразької міської ради



Шановні виборці Збаража ! 
    31 жовтня 2010 року Ви вдруге обрали очільником міста Збаража Бочарова М.Г. Мабуть, вибір цей був зроблений Вами без детального аналізу його діянь за попередню каденцію.


Але такий аналіз був зроблений депутатами міської ради і як наслідок - 24 грудня 2010 року 2/3 депутатського складу висловили мерові недовіру. Міський голова одразу ж звернувся до суду. І суд у той же день !? ухвалив Ухвалу по забезпеченню позову про визнання рішення №36 від 24 грудня 2010 року «Про дострокове припинення повноважень міського голови м.Збаража Бочарова М.Г.» нечинним, зупинив дію даного рішення і забо­ронив вчиняти будь-які дії, щодо його офіційного оприлюднення. Дана Ухвала від 28 грудня 2010 року не вступила в законну силу, так як була оскаржена депутатами міської ради в Львівському апеляційному адміні­стративному суді.


І, ось 15 березня 2011 року Львівський апеляційний адміністративний суд задовільнив апеляційну скаргу депутатів Збаразької міської ради: скасував Ухвалу Збаразького районного суду від 28.12.2010року «Про забезпечення позову по справі за позовом Бочарова М.Г. до Збаразької міської ради про визнання рішення другої сесії Збаразької міської ради шостого скликання від 24.12.2010 року №36 нечинним» та постановив нову , якою Бочарову М.Г. в задоволенні позову відмовити . То ж чи чинний мер Збаража?


Де юре - ні, де-факто - він в черговий раз порушує Законодавство!!! А саме, не будучи мером - утримує печатку міської ради, скликає виконавчий комітет попереднього скликання. Правоохоронні органи бездіяльні щодо даної ситуації, не на стороні законів України. Хто ж розставить всі кіцеві крапки?


вівторок, 5 квітня 2011 р.

Із Закону "Про інформацію"...


     Мабуть усі вже чули, що 9 травня вступають в силу два резонансні закони “Про доступ до публічної інформації” та “Про інформацію”. Як заявили в адміністрації Президента ці закони стануть важливими інструментами у боротьбі з корупцією. Наразі ознайомився тільки із Законом “Про інформацію”, але чомусь глибоко сумніваюся, що ці закони справді подолають корупцію, але наразі не про це.
      Переглянувши Закон “Про інформацію” виникло декілька запитань і припущень. Сам закон можна знайти за посиланням: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2938-17
 
      Отож, із статті 6, пункт 2:
    Право на інформацію може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.
      От цікаво, чи різні статті в соціальних мережах, які будуть спонукати людей долучатися до масових акцій протесту будуть відноситися до категорії, які загрожують громадському порядку і призводять до заворушень? Питань нема, що національна безпека перш за все, але чомусь в нас національна безпека це тільки безпека провладної банди і не більше. Під цю статтю можна буде підігнати дуже багато варіантів. Щось не дуже ясно із висловом “для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя”, усі і так знають, яке в нас правосуддя. Закони мав бути інструментом в боротьбі з корупцією, а тут виходить, що буде служити ширмою для корупційних схем. Можливо я щось не так зрозумів, то поправте...

       Із статті 11, пункт 2:
    Не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження.
      Тут майже все зрозуміли, от тільки тепер потрібно буде весь час підписувати різні папірчики, що даєш згоду на збирання конфіденційної інформації, так як освіта, адреса, дата і місце народження дуже часто потрібно зазначати. Знову ж національна безпека перш за все, але наскільки знаю, то національної безпекою займається Служба Безпеки України, але чим ця служба реально займається мабуть пояснювати не варто. Інколи вони присутні при таких подіях і в таких місцях, що дуже важко сюди приліпити національну безпеку. І ще таке, від коли це конфіденційна інформація має щось до економічного добробуту? Я чогось не розумію, або це лише зайва причина зібрати інформацію про особу і вписатися в цей закон?

      І ще таке, із статті 29, пункт 1:
     Інформація з обмеженим доступом може бути поширена, якщо вона є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу, і право громадськості знати цю інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення.
Просто цікаво, якими критеріями буде керуватися суд у визначені чи є інформація суспільно необхідною чи — ні.

понеділок, 4 квітня 2011 р.


04-04-2011 14:12  Зараз відбувається бандитський напад на авторинок, який знаходиться у Києві на бульварі Перова. Братки зносять кіоски та трощать їх разом з товаром. Причому поряд з бандитами так само діють працівники благоустрою та міліції.Підстав такої поведінки (ринок не є стихійним і офіційно зареєсторований) ніхто не пояснює, посвідчення ніхто не показує, своїх прізвищ не називає.Прохання до журналістів і депутатів прибути на місце подій.

04-04-2011 15:36Після того як працівники благоустрою вкрали в одного з торговців київського авторинку причеп, який зник у невідомому напрямку, працівники ринку захопили у кільце двох нападників, не випускаючи їх. У відповідь нападники продемонстрували посвідчення працівників СБУ, але це їм не допомогло, і вони викликали на підмогу міліцію.Також за своїми каналами працівники ринку дізналися, що є наказ швидко зачистити територію, аби до ранку від ринку нічого не лишилось.

04-04-2011 16:10  На київський авторинок на бульварі Перова прибули журналісти, торговці інших ринок та представники Конфедерації вільних профспілок України, які цього дня з"їхалися до Києва на семінар (можливо напад на ринок і стався саме сьогодні, оскільки в понеділок там мало торговців, а найбільш активні торговці були відсутні через відвідини цього семінару). В зв"язку з їх приїздом розгром ринку призупинився, але нападники у формі та без територію ринку не покидають, тому готуються до оборони й мають намір залишатись на ніч. Натхнення їм додало те, що їх не залишили напризволяще, і цей приклад солідарності має стати показовим. Бо якщо сьогодні хтось з торговців вирішить залишитись стороннім спостерігачем через страх втратити робоче місце, то завтра він може його втратити через ліквідацію його ринку, який буде наступним.Так крок за кроком влада готує революцію у країні та свій кінець, адже, наприклад, в Тунісі скинули Президента саме внаслідок хвилювань, які почались через "наїзд" на ринкового торговця, що обурило й підняло на протест його колег.

Хто має якусь інформацію, повідомляйте, поширюйте в інтернеті.